Branje višanja i skupljanje starog papira

U srijedu 07. lipnja organizirali smo branje višanja i prikupljanje starog papira, a završena je i akcija skupljanja čepova i starih baterija.

Budući da je vrijeme branja višanja, učenici su pod vodstvom učiteljica Vesne Šarić – voditeljice učeničke zadruge, Blaženke Jakir i Gracije Glavičić "zavrnuli rukave" i prionuli na posao. Cilj ove berbe bio je povezivanje s prirodom i tradicijom, ali i povezivanje jednih s drugima kroz međusobno pomaganje, druženje i koristan rad. Ukupno su nabrali 16 kg višanja.

Isti dan smo u suradnji s Unijapapirom d.d. organizirali drugu po redu akciju skupljanja starog papira ove godine. Ukupno je prikupljeno 580 kg starog papira, a najviše su skupili učenici 7. razreda.

Osim starog papira, ove godine smo skupljali i čepove i stare baterije. Ukupno smo prikupili 60 kg čepova i 4 kg baterija.

Zahvaljujemo se svim učenicima, djelatnicima i roditeljima koji su se tijekom godine odazvali svim našim akcijama!

objavio: Administrator   datum: 12. 6. 2017.