Svečana podjela svjedodžbi u 8. razredu

Dana 30. lipnja 2017. godine upriličena je svečana podjela svjedodžbi našim osmašima.

Razrednica Tea Mardešić obratila se dirljivim prigodnim govorom učenicima osmog razreda, svim prisutnim učiteljima i roditeljima naglasivši kako su bili zaista posebna generacija koja će uvijek imati posebno mjesto u njenim sjećanjima i u srcu. Razrednica je nakon toga svojim učenicima podijelila svjedodžbe i darovala im ruže. Učenici Katarina Lončar i Mateo Koprčina, koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima, dobili su na dar knjigu kao i učenica Katja Sokol koja je proglašena učenicom generacije. Posebne zahvalnice dobili su Ivan Ivanac, Mateo Koprčina, Ante Ursić i Matija Filipović za poseban doprinos uređenju školskog vrta.

Prigodnim riječima i lijepim željama za budućnost obratila se i ravnateljica škole Ivana Ravlić, a zbor naše škole je zapjevao u veselom ritmu.

U ime razreda, učenica Kristina Martinović obratila se prigodnim riječima svojim učiteljima, a tekst je napisala učenica generacije Katja Sokol.

Učenice Antonela Radić i Ema Carević priprenile su šaljive stihove za sve učitelje i u ime razreda darovale razrednicu i učitelje.

Nakon svečanosti uslijedilo je ugodno druženje uz slastice koje su osmaši pripremili sa svojim roditeljima i razrednicom.

objavio: Vanja Sokol   datum: 1. 7. 2017.