Proslava Dana škole

14. svibnja je za naše učenike i učitelje bio poseban dan – Dan škole, kojeg su proslavili bogatim i svečanim programom.

Sve je započelo u 8 sati svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća, nakon koje je u 9 sati u školskoj dvorani uslijedila školska priredba. Učenici nižih i viših razreda oduševili su sve prisutne svojim recitacijama, igrokazima, plesom i pjesmama koje su pripremili sa svojim učiteljima. Na priredbi je ravnateljica Ivana Ravlić uručila nagrade svim učenicima koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima i smotrama u ovoj školskoj godini.

Nakon završene priredbe ispred škole podignuta je zelena zastava kao simbol Dijamantnoga statusa naše Eko škole. Prisutnima se uz ravnateljicu škole obratila i direktorica TZO Brela Valentina Vitković, uz čiju smo financijsku pomoć uspjeli ostvariti sve zacrtane ciljeve. Učenik 4. razreda Grgur Vrcić otpjevao je školsku eko himnu, čije je stihove i glazbu sam napisao, a zelenu zastavu je podigla učenica Viktorija Kristić, čiji je novinarski rad bio predložen za državnu smotru LiDraNo.

U 10 sati su započele radionice učitelja i roditelja te prodajna izložba naše zadruge.

Na radionici učiteljice Vanje Sokol izrađivali su se cvjetovi od krep papira. Kod učitelja Siniše Ravlića izrađivali su se prometni znakovi, a kod učiteljice Josipe Juranović igrale su se društvene igre. Kuharica Božana Staničić je s učenicima ukrašavala predmete salvetnom tehnikom, a učiteljica Marijana Jerković se na svojoj radionici bavila bodypaintingom. Mama Mirjana Ivanac je učenicima izrađivala frizure, a mama Tina Dominović je radila anđele u slici. Mame Jelena Bartulović i Marina Ursić Galetović izrađivale su s učenicima svijećnjake.

Nakon uspješno odrađenih radionica uslijedila su sportska natjecanja. Prvo su snage u odbojci odmjerile naše učiteljice s učenicama 8. razreda i izgubile u setovima 2:1. Zatim je uslijedio nogometni derbi naših sedmaša i osmaša, koji je završio pobjedom sedmaša.

Cijeli program je završio oko 12,30 sati, nakon čega je uslijedio domjenak i druženje naših učitelja i njihovih gostiju.

objavio: Administrator   datum: 18. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »

Kalendar školske godine