Svečana podjela svjedodžbi u 8. razredu

Dana 2. srpnja 2018. godine upriličena je svečana podjela svjedodžbi našim osmašima.

Kraj osnovnoškolskog obrazovanja uvijek je poseban i svečan trenutak za učenike i roditelje, kao i za učitelje koji su imali prilike predavati učenicima od početka njihovog školovanja do kraja 8. razreda.

Nakon što je razrednik Mate Škrabić podijelio svjedodžbe i kratko se osvrnuo na to po čemu pamti svakog od njih pojedinačno, prisutnim učenicima se obratila i ravnateljica Ivana Ravlić. Ravnateljica se osvrnula na njihov boravak u našoj školi te im zaželjela uspješan nastavak školovanja.

Učenicima su dodijeljeni prigodni pokloni kao i njihov razredni proizvod – breljanska slikovnica  „Iz Brela, e pa šta- breljanske legende 2“ kao znak zahvalnosti za sudjelovanje u mnogim školskim aktivnostima. Učenici su pročitali svoj govor u kojem su rekli po čemu se sjećaju svojih učitelja, a nakon toga je uslijedila kratka zakuska.

Učenici ovog razreda su ostavili značajan dio sebe u svakom kutku naše škole kroz brojne aktivnosti. Među ostalim, pamtit ćemo ih po sudjelovanju u dramskoj sekciji kojom su predstavljali školu na općinskim i županijskim smotrama LiDraNo, kao i na Smotri dječjeg dramskog stvaralaštva u Makarskoj. Osobito se ponosimo činjenicom da je ove godine novinarski rad učenice tog razreda bio predložen za državnu smotru LiDraNo. Taj razred također pamtimo po tome što su se plasirali na županijska natjecanja iz poznavanja engleskog i njemačkog jezika te u finale Dječjeg Pričigina 2016. i 2017., a sudjelovali su i u izdavanju školskog lista Naša Brela. Prošle godine stvorili su prvu breljansku slikovnicu u kojoj su oslikane legende o Pelegrinu i Nevistinoj stini. Također, većina učenika tog razreda sudjelovala je u projektima eTwinninga, za što su im uručene prigodne zahvalnice. Učenikom generacije proglašen je Petar Zelić, koji je svih osam razreda završio prosjekom 5,0.

objavio: Administrator   datum: 4. 7. 2018.

« Ožujak 2024 »

Kalendar školske godine