Valentinovo u našoj školi

I ove godine smo obilježili Dan zaljubljenih. Kako? Izložbom, pjesmom, plesom, kolačima... Više o svemu doznajte u nastavku.

Učenici koji pohađaju foto sekciju marljivo su pripremali scene te fotografijom pokušali dočarati ugođaj Valentinova. Od njihovih fotografija napravili smo izložbu i ukrasili je porukama ljubavi koje su napisali učenici viših razreda.

Tjedan prije Valentinova održane su četiri radionice za učenike viših razreda, na kojima su učiteljice Josipa Juranović i Gracija Glavičić s učenicima i roditeljima pomoću quirling tehnike izrađivali srca kojima smo ukrasili panoe naše škole. Učenici nižih razreda su za to vrijeme izrađivali prigodne čestitke za svoje roditelje.

Na sam dan Valentinova našom su školom odvaznjali zvuci starih i novih ljubavnih pjesama koje smo puštali u holu prije početka nastave. Učenici nižih razreda su sa svojim učiteljicama imali prigodni program u školskoj dvorani. Program su započele učiteljice čitanjem ljubavne poezije, što se učenicima jako svidjelo. Nakon toga su djevojčice izvlačile imena dječaka koji su im bili plesni partneri. Većina ih je radosno prihvatila ples dok je nekima trebalo malo vremena da pobijede  sramežljivost. Na kraju su svi bili jako zadovoljni i radosni što su plesom obilježili Valentinovo.

Za to vrijeme su učenici 5. razreda s razrednicom Gracijom Glavičić u školskoj kuhinji pekli muffine u obliku srca, koje su za vrijeme marende mogli probati svi učenici naše škole.

objavio: Administrator   datum: 15. 2. 2017.