Dijamantni status naše Ekoškole

11. svibnja 2018. godine u restoranu Gastro Globus na Zagrebačkom velesajmu održana je svečanost podjele certifikata i Zelenih zastava, na kojoj smo primili Dijamantni certifikat Međunarodnih ekoškola, kao nagradu za predani rad.

Svečanosti su nazočili ravnateljica škole Ivana Ravlić i školski eko-koordinator Nino Filipović, a certifikat su preuzeli iz ruku gospodina Ante Kutle, predsjednika Udruge Lijepa naša.

U ovaj program naša škola se uključila 2003. godine, i iako smo imali nekoliko godina pauze u članstvu, neumorno smo radili na projektima i aktivnostima kojima smo brigu za okoliš, zdrav život i pravilnu prehranu promicali kao trajne vrijednosti i način života. Zato smo ove školske godine ponovno postali dio ovog programa kao ekoškola 3. generacije.

Zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima, djelatnicima škole te svima koji su na bilo koji način omogućili da steknemo ovaj prestižni status i da se nad našom školom ponovno zavijori zelena zastava.

objavio: Administrator   datum: 12. 5. 2018.