Prijedlog za opoziv Nikole Škrabića kao predstavnika radnika u Školskom odboru OŠ dr. Franje Tuđmana Brela

OŠ DR. FRANJE TUĐMANA

SV. JURJA 1

21322 BRELA

Brela, 6. studenoga 2017.

Na temelju članka 162. stavka 2. i stavka 3. Zakona o radu i na temelju članka 164. stavka 2. i stavka 3. Zakona o radu (»Narodne novine« broj 93/14) skupina od 16 radnika podnosi

PRIJEDLOG ZA OPOZIV NIKOLE ŠKRABIĆA KAO PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKOM ODBORU OŠ DR. FRANJE TUĐMANA BRELA

Svaka skupina od najmanje dvadeset posto radnika ima pravo podnijeti prijedlog za opoziv svog predstavnika ako nije zadovoljna njegovim radom.

Skupina potpisanih djelatnika smatra da Nikola Škrabić u Školskom odboru OŠ dr. Franje Tuđmana ne predstavlja radnike, njihove stavove ni interese, nego predstavlja sebe, svoje stavove i interese. Smatramo da naš trenutni predstavnik svoje osobno nezadovoljstvo prenosi na rad Školskog odbora i općenito škole, čime narušava normalno funkcioniranje škole.

Odbor za opoziv će biti imenovan na skupu radnika koji će sazvati potpisnik ovoga prijedloga.

Ovaj je prijedlog na dan podnošenja objavljen na svim oglasnim mjestima poslodavca te uz fotokopiju popisa radnika koji ga podnose, dostavljen sindikatima koji imaju svoje članove kod poslodavca, te poslodavcu.

ZA SKUPINU RADNIKA

Gracija Glavičić, prof.

objavio: Administrator   datum: 6. 11. 2017.